Pozdravljeni moji šestošolci,

vem, da se nismo že kar nekaj časa videli, ampak ni bilo potrebe, saj smo bili v šoli tako pridni, da smo predelali skoraj vso snov. Izvedli smo tudi tri praktična kuhanja, tako, da sta nam ostali le še dve kuhanji.

Sedaj nas čaka še zadnji sklop: ALI MI HRANA LAHKO ŠKODUJE? Nekaj ste jo že predelali  v 2. tednu, sedaj boste tisto ponovili in nadaljevali ob pomoči spodnjega PP. Potrebujete zvezek, učbenik in DZ.

PP-ALI MI HRANA LAHKO ŠKODUJE-za učence

Sedaj rešite še priloženi DL in izpolnite miselni vzorec. Oboje si lahko prepišete v zvezke in izpolnite.

DL IN MISELNI VZOREC

Na zadnjih straneh DZ imate veliko dobrih receptov za pripravo jedi. Ponovno vam svetujem, da pripravite kakšno jed, jo fotografirate in mi pošljete. S tem boste prispevali k zaključitvi tretje ocene pri kuhanju.

Ponovno prilagam OCENJEVALNI LIST, KI GA IZPOLNIJO STARŠI. Upam, da bodo zadovoljni z vašimi kuharskimi kreacijami.

LISTA-PRIPRAVA OBROKOV

Po pregled ugotovila, da ima večina učencev dve oceni, ki jih je pridobila v šoli. Januš, Lara in Matevž niso bili vprašani za drugo ustno oceno, ker jih takrat ni bilo v šoli, zato naj se pripravijo. Kako bomo to rešili, boste izvedeli v mesecu maju, ko bomo začeli z ocenjevanji. Vi pa se kar pridno učite. Za utrditev znanja vam pošiljam nekoliko bolj zabavno preverjanje preko KAHOOT KVIZA.

Sledite spodnji povezavi:

lahko pa si odprete stran kahoot.it in vtipkate PIN: 04812422

Ko se boste prijavili, vpišite še svoje pravo ime (ne vzdevkov). Naslednjič vam sporočim rezultate.

Učiteljica Nadja