Pozdravljeni učenci,

pred nami je že sreda in na urniku naslednji predmeti: GUM, MAT, NIT, SLJ in DRU.

Na ZOOM-u bomo imeli MAT, NIT in SLJ.

MAT-POTENCE

Novo snov o potencah bomo spoznali danes na ZOOM-u. Do takrat si pripravi zvezek visoki karo, napiši naslov Potence ter reši do ZOOM-a 1. in 2. nalogo v učbeniku, str. 117.

Pripravi tudi domačo nalogo (Učbenik, str. 114, 115/ 10., 11., 12., 13. naloga)

NIT-STANJE VODE SE SPREMINJA

NE POZABI!!!

Do ZOOM-a si preberi snov v učbeniku, str. 37-39. Nato napiši v zvezek za naravoslovje naslov Stanje vode se spreminja ter si preriši slikico iz učbenika, str. 37 (Stanja vode). Na ZOOM-u bomo spoznali novo snov.

SLJ-BOGATIMO BESEDNI ZAKLAD

Na ZOOM-u bomo pregledali DN is SDZ1.del, str. 98, 99, zato jo imej pripravljeno.

Sedaj odpri SDZ1.del na str. 33 in si preberi pogovor med dečkom in deklico. Nato si na str. 34 preberi še pogovor med sestro in bratom in pogovor med dekletoma. Nato reši naloge na str. 35, 36 in 37. Naloge naj bodo rešene do petka.

DRU-PONAVLJAMO IN UTRJUJEMO

Danes boste reševali DL-Dinarsko kraški svet in kraški pojavi ki ste ga dobili petek v šoli. S kratkimi odgovori odgovarjajte v zvezek. S temi vprašanji se pripravljate na predstavitev dinarsko-kraškega sveta za ustno oceno, ki bo sledila, ko pridemo v šolo. V petek bomo vprašanja preverili.

Lepo bodite in se vidimo na ZOOM-u ob 10.00!

Vaša učiteljica Nadja