Hello students! It’s our sixth week apart. 🙂

Ta teden bomo preverili svoje znanje, ki smo ga v večji meri pridobili že preden smo začeli s šolanjem na daljavo. Jutri najprej rešite preverjanje, ki je v prilogi, saj se jutri, v torek, 21. 4. 2020, dobimo ob 14.00 na videokonferenci ZOOM. Takrat bomo pregledali rešena preverjanja, zato bodite pripravljeni. Link bo objavljen v našem kanalu.

PREVERJANJE 3

V mesecu maju pa bomo začeli z ocenjevanjem. Tudi o tem bomo kakšno rekli jutri na našem srečanju.

BOLJ ZAHTEVNE NALOGE ZA HITREJŠE UČENCE:

• UČB str. 62-63/2 B in C: TECHNOLOGIES OF THE FUTURE: Preberi članek in na kratko odgovori na vprašanja pri nalogi »B« ter za vsak odstavek izberi stavek, ki mu najbolj ustrezal kot njegov povzetek – naloga »C«. V »exercise« zvezek napiši naslov Technologies of the future.
  • UČB str. 63/3A: V »glossary« zvezek napiši naslov Compound nouns in prepiši povezane večbesedne izraze. Dodaj slovenski pomen.
  • DZ str. 46/1-3

See you soon!