Pozdravljeni učenci,

od danes naprej se bomo sporazumevali preko našega kanala za 5.b, dokler ne pridemo nazaj v šolo.

Če želite kaj vprašati ali vam ni kaj jasno, mi pišite v kanal.

Za danes naredite tisto, za kar smo se dogovorili v šoli.😉

DRU

1. Najprej ponovi snov o dinarskokraških podoljih (še enkrat si preberi snov v zvezku in v učbeniku), nato reši še DL-Dinarsko-kraška podolja in Bela krajina (list si prilepi v zvezek).

2. Sedaj si preberi novo snov v učbeniku Gospodarske in druge posebnosti dinarskokraškeg sveta, str. 60 in 61 ter odgovori na vprašanja, ki si jih danes dobil v šoli. List prilepi v zvezek.

GOS

Test naj bi pisali danes, prestavili ga bomo na naslednji petek (21.1.), če pridemo v šolo. Do tedaj pa ponavljajte in se pripravljajte na test.

SLJ

V berilu, str. 22, 23 si preberite pesmico N. Grafenauerja: PEKI.

Nato odgovorite v celih povedih na vprašanja, ki ste jih dobili v šoli. List prilepite v zvezek in zapišite naslov.

OD PONEDELJKA DALJE BO SNOV OBJAVLJENA NA TEJ SPLETNI STRANI, OB 10.00 PA SE BOMO VSAK DAN DOBILI NA ZOOM-u.

Lepo bodite in se vidimo v ponedeljek na ZOOM-u. Ob 10.00 vam bom v kanal poslala povezavo.

Vaša učiteljica Nadja