Pozdravljeni, osmošolci!

Kdo bi si mislil, da bomo tako hitro zapustili šolske klopi in se šolali na daljavo! Uh, ko bi vi vedeli, koliko dela vas čaka v tem tednu! Kar hitro zavihajte rokave, rešiti morate 20 strani v delovnem zvezku. Malo vas hecam. Ne bo prehudo! 🙂

Upam, da ste poiskali lanske delovne zvezke. Potrebovali boste 2. del delovnega zvezka za 7. razred.

1. Odprite delovni zvezek na str. 41 in preberite besedilo Tuaregi, svobodni v puščavi. Besedilo se nadaljuje na naslednjih straneh.

2. V delovnem zvezku rešite naloge na strani 43, na strani 44 pa samo 5. nalogo.

VIDEO KONFERENCA: tokrat video konference ne bo.

DOMAČA NALOGA: Rešitve nalog vam bom poslala v Kanal okoli 12. ure. Naloge preglejte in jih dopolnite. Vse naloge, ki jih boste opravili pri pouku na daljavo, bom pregledala ob povratku v šolo.

Naj vas povabim tudi k branju knjige za domače branje.

učiteljica Jana

ps. To so navodila za učence, ki vas slovenščino poučujem učiteljica Jana. 4. učna skupina bo dobila druga navodila.