Hello again! The weather is getting colder every day……I hope you all had a great Sports Day.

Jutrišnjo uro bomo začeli s popravo vaj v učb TBp.45 # 3, in Check that you can…pri 3.1, 3.2. Glejte, da jih boste imeli narejene.

Ogledali si bomo tudi besedilo v učb TBp.40 – It’s a hard life. Prosim, če besedilo preberete in s pomočjo prebranega, naredite TBp. 41 # 2B (Postavite stavke v pravilni vrstni red.)  IZ besedila izpišite naslednje besede v glossary in dodajte slovenski pomen: incredibly, opportunities, creatively, a fourteen-year-old student, a cafeteria, extra

Gledali bomo kratek video o japonskih šolah in dobili boste eno nalogo za oddat. več o tem jutri.

Toliko zaenkrat. Jutri se vidimo in sicer 1.skupino ob 9:05 in 3.skupino ob 10:10.

Lp.