Pozdravljeni učenci.

Dobrodošli v 3.tednu šolanja na daljavo. Upam, da ste preživeli en krasen vikend in še lepšo nedeljo ter se spočili za novo pridobivanje znanja.

Tudi ta teden bo ob 11.00 vsak dan ZOOM, razen ob četrtkih, ko imate ZOOM ob 9.00 (TJA).

Prilagam urnik, da se boste lažje pripravili na pouk:

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Pričetek ob 8.15TJAMATMATTJAMAT
 MATDRUNITZOOM ob 9.00-TJASLJ

ZOOM OB 11.00ZOOM ob 11.00ZOOM ob 11.00ZOOM ob 11.00  DRUZOOM ob 11.00
 SLJSLJGUMSLJGOS
 LUMŠPOSLJŠPONIT
 RU ŠPO(DOP.P)-ZOOMDOD.P.

Urnik je okviren in ga bomo, po potrebi, tudi spreminjali. Če boš priden boš končal naloge, kot če bi bil v šoli ali pa celo prej.

Prilagam še okvirni načrt dela za 3.teden pouka:

RU- Bonton na videokonferencah, tekoči problemi

MAT – Števila do milijon-ponavljamo, Zaokroževanje števil, Soda in liha števila (potrebujete učbenik in zvezek visoki karo)

SLJ – Spoznali boste dve novi pesmici (Pleši, pleši črni kos in Nebotičniki) in ponovili celotno snov v književnem zvezku s pomočjo vprašanj (Potrebujete berilo in zvezek za književnost)

DRU – Lega Slovenije, Naravne enote Slovenije (potrebujete zemljevid Slovenije, DZS, učbenik in zvezek za družbo)

NIT – Prehranjevalni splet, Ravnovesje v naravi, Človek posega v naravo (potrebujete učbenik in zvezek za naravoslovje)

GOS – Zdrav duh v zdravem telesu , Skrb za zadravje (potrebujete učbenik in zvezek na gospodinjstvo)

ŠPO – Hoja v naravi, vaje s kolebnico, atletska abeceda, badminton, ples (potrebujete veliko dobre volje in vztrajnosti, kolebnico in loparje za badminton).

Lep začetek tedna vam želim,

vaša učiteljica Nadja