Pozdravljeni učenci.

Dobrodošli v 2. tednu šolanja na daljavo. Upam, da ste preživeli en krasen vikend in še lepšo nedeljo ter se spočili za novo pridobivanje znanja. Ne smemo pa v teh dneh pozabiti tudi na naše telo in ga pošteno razmigati, zato bomo teden začeli s  športnim dnem. Ne bo tak, kot če bi bili v šoli, pa vendar upam, da se boste razgibali in se zraven tudi zabavali. Podrobna navodila imate v objavi za ponedeljek.

Tudi ta teden bo vsak dan ob 11.00 ZOOM, razen v ponedeljek, ko imamo športni dan. Pripravil si boš računalnik, preveril mikrofon in kamero in se prijavil v spletno sobo. Naslov te bo pravočasno čakal v našem kanalu.

Prilagam urnik, da se boš lažje pripravil na pouk:

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Začetek ob 8.15ŠPORTNI DAN:MATMATTJAMAT
9.00RAZGIBAJMO TELODRUNITZOOM-TJASLJ
ODMOR
11.00ZOOM ob 11.00ZOOM ob 11.00ZOOM ob 11.00
 SLJGUMSLJGOS
 ŠPOSLJDRUŠPO

Urnik je okviren in ga bomo, po potrebi, tudi spreminjali. Če boš priden boš končal naloge, kot če bi bil v šoli ali pa celo prej.

Prilagam še okvirni načrt dela za 2.teden pouka:

ŠPORTNI DAN: RAZGIBAJMO TELO (ponedeljek)

MAT – Števila do milijon (potrebujete učbenik in zvezek visoki karo)

SLJSpoznali boste dve novi pesmici (Potrebujete berilo in zvezek za književnost)

DRURelief na zemljevidih, Ponavljamo in utrjujemo znanje (potrebujete zemljevid Slovenije, DZS, učbenik in zvezek za družbo)

NIT – Prehranjevalna veriga, prehranjevalni splet (potrebujete učbenik in zvezek za naravoslovje)

GOSZdrav duh v zdravem telesu (potrebujete učbenik in zvezek na gospodinjstvo)

ŠPO Hoja v naravi, badminton (potrebujete veliko dobre volje in vztrajnosti).

Učiteljica Nadja