Pri glasbeni umetnosti boš v drugem polletju prejel eno oceno. Ta bo oblikovana iz dveh delov:

1. že opravljene naloge iz časa, ko smo še bili v šoli
  2. sodelovanje v obdobju učenja na daljavo

V času, ko smo še bili v šoli, si že izkazal nekaj svojega znanja iz petja pesmic, mogoče si igral na glasbila in odgovoril na nekaj teoretičnih vprašanj.

V obdobju učenja na daljavo pa bom upoštevala tvoje sodelovanje.

Doslej si že dobil dve obvezni nalogi, danes te čaka tretja, do konca šolskega leta pa boš dobil še dve, skupaj torej pet obveznih nalog.

NALOGO MORAŠ POSLATI PREKO SPOROČILA, NE PREKO KANALA ZA GUM!!! Tako jo vidim samo jaz in ne vsi sošolci in jo tudi dosti lažje najdem!

Za vsako nalogo dobiš moj komentar in jo po potrebi lahko dopolniš ali popraviš.

Če boš po navodilih opravil in poslal vse naloge, boš zelo uspešen.
Če boš eno nalogo pozabil opraviti in poslati, boš še vedno uspešen.
Če boš pozabil opraviti in poslati dve nalogi, boš manj uspešen.
Če boš pozabil opraviti in poslati tri ali več nalog, ne boš uspešen.

Če sodiš med tistih nekaj učencev, ki nalog doslej še niso poslali, naredi to TAKOJ!

Ocena, ki jo bom na koncu vpisala v redovalnico, bo kombinacija vsega zgoraj naštetega.

učiteljica Damjana