Devetošolci, pozdravljeni!

Počitnice so se iztekle. Upamo, da ste se imeli lepo in da ste si oddahnili, saj nas spet nas čaka resno šolsko delo.

Na vrsti sta berilo in literarna mapa in z njima prihaja novo literarno obdobje, imenovano KNJIŽEVNOST MED VOJNAMA.

1. V literarne mape čez dve vrstici napišite naslov KNJIŽEVNOST MED OBEMA VOJNAMA (1918-1941) in prepišite  SNOV Z UČNEGA LISTA  KNJIŽEVNOST MED OBEMA VOJNAMA.
  2. Preverili in utrdili bomo še jezikovno znanje. Naloge najdete v priponki. Učnega lista ni treba natisniti. Nalog ne prepisujte, temveč v zvezek za jezikovni pouk napišite samo rešitve.

Rešitve nalog z učnega lista boste  okrog poldneva prejeli preko Kanalov. Naloge preglejte in popravite morebitne napake.

Slikajte REŠENE IN POPRAVLJENE naloge in jih še ISTI DAN do 17. ure pošljite svoji učiteljici slovenščine.

Učiteljice Irena, Patricija in Jana

KNJIŽEVNOST MED OBEMA VOJNAMA