Še jutrišnja ura nas čaka, pa se boste lahko odpočili oziroma v miru preboleli covid, če ga slučajno imate. Upajmo, da ne bo preveč hudo.

Jutri bomo imeli zoom učno uro in sicer že ob 8:15. V pripravo na zoom ne pozabite narediti to kar sem vam že za sredo dala:

Iz vaje # 1A, v učbeniku str 80 ste izpisali nekaj novih izrazov in besed.

V exercise notebooks naredite še vajo # 1B na isti strani: najti je treba nasprotne pare besed: positive / negative; lucky / unlucky, itd.

Ogledali si boste nalogo # 2 na isti strani – besedilo z naslovom You’ll love it.

Mel je v šoli in kot glavna urednica šolskega časopisa, sedi pred računalnikom in pripravlja septembrsko izdajo šolskega časopisa. Trenutno sprejema sporočila od sošolcev.

Vidite 7 sporočil.

• Preberite sporočila in mi povejte komu so namenjena in o čem pišejo
  • Vsa sporočila niso tako spodbudna: ena so pozitivna, druga bolj negativna
  • Prepiši vsa sporočila v exercise notebooks tako, da jih razvrstiš pod POSITIVE  ali NEGATIVE.
  • ———————————————————————————————————————————————

Rekli ste, da so sporočila, ki jih je dobila Mel namenjena solarjem, kar tudi drži.

Samo dve vprašanji imam še za jutri in sicer,

• kaj predstavljajo ta sporočila?
  • v katero časovno obdobje spadajo?

Se vidimo jutri, ob 8:15.

Srečno.