Pozdravljeni,  šestošolci!

Petek  je  verjetno  najlepši  dan  v  tednu.  Zakaj  pa?  Pred  nami  so  namreč  trije  dnevi,  ko  bomo  lahko  šolske  skrbi  malo  potisnili  ob  stran.

Kot  smo  se  v  šoli  že  dogovorili,  je  danes  čas  za  naloge,  ki  se   skrivajo  v  odlomku  pisatelja  Dima  Zupana  z  naslovom  Trije  dnevi  Drekca  Pekca  in  Pukca  Smukca  (2.  del NPZ).  Pa  kar  zavihajmo  rokave  in  veselo  na  delo.

Naloge  bomo  pregledali  na  petkovem  skupnem  srečanju, ki se  bo  pričelo  ob  8.15  za  6. a  in  ob 9.05  za  6. b.

DOMAČA  NALOGADo  našega  naslednjega  druženja   rešite  PREVERJANJE  ZNANJA  (naslov  ŠEMPAS),  ki  ste  ga  prav  tako  že  dobili  v  šoli.  Kdor  je  preverjanje  znanja  izgubil,  ga  najde  v  priloženi  datoteki.

Saj  veste,  da  nas  prav  kmalu  čaka  tudi  ocenjevanje  znanja.  Zato  le  ošilite  svinčnike  in  veselo  na  delo!

Preverjanje  pa  bomo  pregledali  na  naslednji  videokonferenci.

Srečno!

Učiteljici  Patricija  in  Irena