Pozdravljeni, učenci 7. a razreda!

Danes boste reševali vaje na delovnih listih z naslovom Ponavljanje in utrjevanje znanja za 7. razred. Liste ste prejeli v šoli.

Rešite samo 12. nalogo (zadnjo nalogo), ostale naloge bomo rešili skupaj na ZOOM-u. Učenci, ki delovnega lista niste prejeli v šoli, zapišite v zvezek samo rešitve te naloge. Delovnih listov vam ni treba natisniti. Če ga je kdo izgubil, ga lahko dobi na tej povezavi.

Ob 9.05 se dobimo na ZOOM-u, kjer bomo skupaj pregledali rešitve in rešili preostale naloge.

Kar pogumno, saj marsikaj že znate, znanje moramo samo še malo utrditi!

Domača naloga: Zdaj ko smo znanje dobro utrdili, bomo še preverili, kaj znamo. Za domačo nalogo boste rešili preverjanje  znanja (izhodiščno besedilo je o Vikiju Grošlju), ki ste ga dobili že v šoli. Če ga je kdo izgubil, ga lahko dobi na tej povezavi.

Preverjanje bomo pregledali naslednjič preko ZOOM-a. Potem pa se že zelo bliža tudi ocenjevanje znanja!

Srečno!

Učiteljica Patricija