Pozdravljeni učenci.

Dobrodošli v 6. tednu šolanja na daljavo. Upam, da ste preživeli en krasen vikend in še lepšo nedeljo ter se spočili za novo

Clientmoji

pridobivanje znanja.

Tudi ta teden bo vsak dan ZOOM od 11.00 do 12.35.

V ponedeljek bo naš ZOOM od 11.00 do 12.00, ker imate ta dan ZOOM tudi za TJA.
Izjemoma imate ta ponedeljek ZOOM za TJA in sicer ob 9.00.

Prilagam urnik, da se boste lažje pripravili na pouk:

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Pričetek ob 8.15TJA
ZOOM ob 9.00-TJA
MATMATSLJMAT
 MATDRUNITDRUSLJ

ZOOM ZOOM od 11.00 do 12.00ZOOM od 11.00 do 12.35ZOOM od 11.00 do 12.35 ZOOM od 11.00 do 12.35ZOOM od 11.00 do 12.35
 SLJSLJGUMTJAGOS
 LUMŠPOSLJŠPONIT
  ŠPO DOD.P.

Urnik je okviren in ga bomo, po potrebi, tudi spreminjali. Če boš priden boš končal naloge, kot če bi bil v šoli ali pa celo prej.

Prilagam še okvirni načrt dela za 6. teden pouka:

MAT – Ponovimo številske izraze, Številski izrazi s črkovno oznako  (potrebujete učbenik in zvezek visoki karo)

SLJ – Bogatenje besednega zaklada, Nadpomenke in podpomenke, Protipomenke, Sopomenke (Potrebujete SDZ 1.del in SDZ 2.del in zvezek za jezikovni pouk)

DRU – Kraški pojavi (potrebujete zemljevid Slovenije, DZS, učbenik in zvezek za družbo)

NIT – Stanje vode se spreminja, Voda je topilo (potrebujete učbenik in zvezek za naravoslovje)

GOS – Biti urejen in odločen (potrebujete učbenik in zvezek na gospodinjstvo)

ŠPO – Pohod (potrebujete veliko dobre volje in vztrajnosti).

Učiteljica Nadja