Pozdravljeni petošolci!

Danes smo že 18.maja. Kako hitro gre ta čas! Medtem ko so nekateri učenci danes že v šoli, mi nadaljujemo z učenjem na daljavo.

ODDALI STE MI SPISE. Vendar ne vsi učenci, kajti prejela sem jih le 21. Torej  manjka še 6 spisov. Vsi, ki ste pozabili na oddajo spisa, oddajte takoj danes. V današnjem dnevu boste spise dobili nazaj. Po potrebi boste naredili popravo.

Nekaj učencev bo danes popravljalo oceno iz DRU. Ocenjevanje pričnemo ob 10.00. Povezavo za videokonferenco boste dobili v svoje sporočilo. Ocenjevali bomo prek ZOOM-a.

Danes bomo imeli LUM in GOS.

Ste opazili, da je v tem letnem času na travnikih polno različnih cvetlic.  Skušali boste ustvariti cvetoči travnik.

Vsa navodila imate v priloženem PPT-ju. Verjamem, da vam bo to ustvarjanje zelo všeč.

Pošljite mi svoje izdelke (do konca tedna).

PP-Na-cvetočem-travniku (PPT)