Pozdravljeni osmošolci! Zakorakali smo že v četrti teden šolanja na daljavo. Kako hitro čas beži kajne? 🙂

Pošiljam vam naloge za ta teden:

• Najprej bomo ponovili First conditional. Rešite nalogi: DZ str. 48/4 in 5.
  • V torek, 7. 4. 2020, se bomo ob 11.00 dobili na ZOOM videokonferenci. Kakšnih 10 minut prej bom v našem kanalu objavila link ter Meeting ID in GESLO. Pregledali bomo obe nalogi iz DZ na str. 48 in se pogovorili o novi snovi ter rešili še kakšen primer.
  • Klikni na sledečo povezavo. Odprla se ti bo naloga za utrjevanje First conditional. V prilogi imaš nadaljnja navodila za reševanje te spletne naloge.

PRILOGA:

LiveWorkSheets

POLITE REQUESTS (VLJUDNE PROŠNJE)

• UČB str. 59/5a: V »exercise« zvezek napiši naslov Polite requests in prepiši cele povezane povedi. Z rdečim pisalom zapiši ali vsaj podčrtaj tisto, kar je v učbeniku označeno z rumeno barvo.
  • DZ str. 43/6 in 48/1.

Lep pozdrav! Se vidimo na skupni videokonferenci!